Sevgili Clara

by Skip Conover (Twitter: @skip_conover) Copyright 2010 Donald L. Conover, Translations by Google Translate (R)

English and Other Languages

Aşağıdaki ilk Ne bekliyordun ki “yanıt olarak yazılmıştır?”, Ama yeterince önemli bir temel girdi olarak burada onları icra etmiştir Clara kaldırdı sorunları hissetti:

Ben kesinlikle boyun eğdirilmiş olmaması hakkında noktası ile katılıyorum. kısmen Benim nokta, boyun eğdirme ve kadın istismarı, dünya çapında bir sorun ve olgu olmasıdır. Birçok ABD boşanmalar bu tarafından getiriliyor. Benim düşünceme göre, Müslüman kadınlar da boyun eğdirilmiş olmak istemiyorum, onlar artık Müslüman Dünya dışında kadın hakları için ayağa kalkmak vardır görüyoruz. Bu bilgi dağıtımı durdu olamaz. Bu süreçte olduğu gibi, Müslüman kadınların doğal olarak, kendi hakları için ve İslam’ın kendisi değişecek doğa ayağa kalkar. Ama bu ve çok uzun süre çok cesaret alacaktır. Sadece gerçeği Carrie Nation beri Amerikalı kadın ve Susan B. Anthony 150 yıl boyunca kadın hakları için ayağa kalkmak oldukları halde, henüz biz hala toplumumuzda büyük eşitsizlikler var düşünün. Utanç verici, bizim politikacıların bile ABD Anayasasına Eşit Haklar Değişiklik Yapılmasına geçmek olamazdı. bu çabaların yeniden canlandırılması görmek istiyorum ben üç kız gibi ve diğer birçok nedenlerle, biliyorum, ben de rüşvet alan siyasetçilerle onların topal nedenleri bir kez daha geçti olmamalıdır ile gelmek zorunda görmek istiyorum. Onlar sillier ve sillier zaman ses çıkarır devam ediyor.

Lysistrata içinde eroin olduğu gibi, bir gün Müslüman kadınlar aynı gün onların abayas giyen duracak ve inanmak sadece sürücü başlar. Onların bir parçası, ama büyük cesaret alacak kesinlikle bir hareket ayakta önemli değişiklikler için. Ve erkekler bu değişiklikler geliyor, know nüfusu şeyler değişecek duyarlı çalışıyoruz. görüntülemek ve benim senin açıdan bu çok uzun, alacak ama tarihin büyük çırpıda, bir mikrosaniye olacaktır.

Seninle Rev ilgili noktaları bazı bölümleri üzerinde anlaşma (?) Terry Jones. Ancak bir sorun olduğunu ve tekrar blogging başlangıç için benim neden merkezi bir parçasıdır. Ben bu Tsunami Blood 2007  başlıklı bir kitap yayınladı. Sağ ABD’de Kur’an yakmak zorunda Evet, genel ilke Rev (?) Jones yok. Ama, biz de isyan için kışkırtmaya karşı yasalar var. O kasıtlı bir dublör Müslüman dünyada birçok insan sinirlendirmeye tasarlanmış yaptım, ve o bunun dışında 100.000.000 $ veya ücretsiz tanıtım daha var. Ama, o yapsam bunun planlandığı gibi, o yüz ya da insanların isyanları içinde tüm dünyada öldürülen binlerce alacağı bilmeliydim. Biliyoruz ki 1000’den fazla kişi öldürüldü Danimarkalı karikatürist ile deneyim, ama gelen son Angela Merkel tarafından Basın Özgürlüğü için yaptığı stand için onurlandırıldı. Ne bu insanlar düşünüyorsun? Bu o devam eğer neden Başkanı Rev (?) Jones olayı, medyanın iğrenç kararı kısmen çünkü bu adamın tehdit tanitmaya adım ve beklenen olabilir sonuçlarını kısmen yüzünden oluyordu. Bu tehdit o bölgede çok Rev of Florida cemaat uzak yapılmıştır eğer Malezya ve Burma sınırı yakınlarında yaşayan bir Müslüman arkadaşı, sonuçları korkularının bana vardı (?) Jones.

Olsa da olmasa da Batı hissediyorum insanların Müslümanlar da bu konularda duyarlı nokta değildir. Nokta ki gerçek dünya bu sonuçları ve son derece gerçek bilinmektedir yaşıyorum. Bu çerçevede, teşvik, benim görüşüme göre böyle bir flep yükseltmektir. Ve bu haber medya için etik olmayan bu bilerek, onları dünya çevresinde duyulmasını bir megafon vermektir.

Biz daha fazla İslam ile etkileşim konusunda hassas olmak zorunda olacak Benim hedeflerinin bu blog, sırayla şiddet bu yaş bir son bulmak için tüm tarafların siyasi kurulması için ortaya koymaktır. Ben kısa bir süre içinde o Müslümanlar ki çok iç sorunları olduğunu biliyoruz işaret olacak, bir parça düşünüyorum ve bunlarla ilgili dürüst kendi iç tartışmalara, ancak onları çözme ve içinde bir ulaştığınız zaman kendi toplumlarının değişen şaşırmış oldular dışarıdan algılanan tehdit. Kişinin insan kendi sorunları ve tehditleri ele yabancılardan görmezden yapma klasik bir siyasi manevra, bu edebiyatta geri Tukididis için Peloponez Savaşı yaptığı “Tarih dating belirtilen,”  olduğunu , 431 civarında M.Ö. Almanya ve Japonya Dünya fethetmeye çalıştı zaman gibi, haklı bazen ama, ne zaman yiyici politikacılar tarafından ABD’de insanların gerçeği pratikte uluslararası maceracılık nedeniyle depresyon bulunmaktadır göz ardı etmek için kullanılan, o haklı değil. Tüm yapmak çalışıyorum bu gerçekler üzerine hafif bir parlaklık olduğunu!

Clara: Son paragrafa ikinci … Hatta kelime Bunu anlatabilmek için bulamıyorum. Açıktır ki, birçok Hıristiyan köktendinciler ve dışarı asılı değil “yeniden” Hıristiyanlar doğdu. Onlar benim bir ailenin çocuğu olarak son derece bölücü olan üzüntü verici şekilde kendilerini insinuated var. Onlar DO, İncil’in her kelimenin gerçek tanrı yanılmaz “kelime olarak yemin,” kendi iç tutarsızlık ve rağmen bazı durumlarda da, soykırım ilan ve aslında bilimsel araştırmalar artık bu tarafından tanık olan olaylar birçok anlattı rağmen tanrı eylemleri “olarak eski ve cahil halk.”

o bir “seçilmiş olanların olmadığı Annem-in-law onu” yeniden doğmuş “kardeş tarafından o üzgün o cennette annem-in-law görmeye olmayacak olduğunu söylendi.” Yikes! Annem-in-law ‘yorum, onu dün gece oldu bu söz, “Benim yargılamak için değil.” Dedim, “Evet, öyle!” Modern insan bu tür bölücü davranışından ayakta gerekmez terslendi dinlerini. Ne insanlık kendisi için varoluşsal tehditler dışında başarmak demek?

en son şey, o gece, “Babacığım, özür dilerim dediğim gibi hoş bir akşam sonra Kızım, sadece ikimiz, onu 22 yaş gününde, bana, ama seni cehenneme gittiğini sanıyorsun.” Mefisto kendini koltukta yanımda benim eve aşağı plopped olsaydı, memnuniyetle kız sadece hiçbiri düşünürdüm eğer Faustian pazarlık imzalamış ki ömürleri boyunca beni de. Ne bölücü ve korkunç bir şey, herkes kendi yakın aile üyeleri yalnız izin gençlerin gençlik söylemek öğretmektir. Ve o Hıristiyanlar var! Ben daha fazla açıklamak olabilir, ama başka bir gün için saklamayın olacak.

Sana bunu ben pek sizin cevaplarınızı bu konuları dışarı getirerek takdir vurgulamak benim olsun. Herkesin diyorum şeyleri kabul beklemeyin. İyi insanlar onlar kalplerinde liman bu konularda açık tartışmalar olacak eğer, sadece kendini imha insan ırkı kurtarma şansı olabilir inanıyorum. Ben bu bloglar etkili olduğunu biliyorum. Ben 2006-07 yılında Tsunami Kan online yazıyordu, ben bir kez Başkan Bush Sizinle sadece 3 gün önce koymuştu bir analiz kullanımı duydum. Ben, bir kanal vasıtasıyla burada açıklamayacaktır sebebi, o benim blogdan aldım inanmak zorundasın.

DO bloguma yorum devam ve burada bu tartışma devam Lütfen zaman izni!

Saygılarımızla, geç Conover (Twitter @ skip_conover)

About Skip Conover

Skip Conover is an International Executive, Author, and Painter.
This entry was posted in 1st Amendment of the U.S. Constitution, Bible, Christian Fundamentalism, Ethics in Journalism, Freedom of Speech, Islam & the West, Muslim, Political Rhetoric, Women's Rights and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

1 Response to Sevgili Clara

  1. Ben tüm günlüğü gönderileri için yorum çevirmek için kuramıyorum üzgünüz. Orada canlı bir tartışma üzerine Clara “arasında gidiş” olduğunu ve bana İngilizce sürümü, bu yazı hakkında. Eğer Türk, bu okumayı kesip Google Translate ® yapıştırın lütfen, ihtiyacınız varsa ve bir dakikadan daha az bir dil alırsınız. Sonuç kesinlikle ben şahsen üretmek olabilecek bir çeviri daha iyi olacak.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s