On neden (In My Opinion) Analiz

Bu Türkçe çeviri Google Translate “ve üretilmiştir hatalar içerebilir. Ben doğru anlamlarını sadece orijinal İngilizce metin doğrularım. Bu hiç kuşkusuz benden daha Türk çeviri yapabileceğini daha iyi!

English

Arabic

Malay

Urdu

Rev? Terry Jones para ihtiyacı var! Bu tek nedeni o Kur’an yakıcı hakkında bu tartışmalara karıştırmak olur neden olabilir. Yeterli Amerikalılar gibi crazies onun nakit sıkışıklığı içinde onu almak için inanmak olacaktır. Ama bu onun Amerikan, Hıristiyan ya da Batı çoğunluğu böyle bir şey temsil anlamına gelmez düşündüm. CNN, MSNBC ve diğer inflamers çok paraya ihtiyacım var! Bu yüzden bu çılgın kadar yerine şeyler heyecan onu gözardı edelim. Onu dolar sadece Daha da kötüsü yarayan ücretsiz tanıtım, değerinde yüz milyonlarca vermekteyiz. o kadar toplayacak merak ediyorum! O bugün, çok kez CNN üzerinde hava geçirmez ve 7.5 dakika verildi! onlar satın olsaydı Sadece ne o zaman için ödemek zorunda kalacak, Coca Cola istiyoruz.

Bakan, haber “Radikal İslam” ve henüz üyelerinin kendi mesaj ve hedef açıkça tüm Müslümanlar devirmek için tasarlanmıştır ve gerçeği Malezyalı bir arkadaş dikkatimi onun mesajının uzlaşmacı parçalar kaydetti olmadan getirdi söylüyor demektir Bu uzlaştırıcı şeyleri kendisi ılımlı Müslümanlar söylediklerini tamamen gürültü düzeyinde kaybedildi.

İşte Fran Ingram on nedenleri Kur’an, yakmak için benim çürütme hangi Rev? I) Bu insanlar teşvik etmek istemiyorum çünkü Terry Jones Burada bir bağlantı sunmuyor onun kilise web sitesi (üzerinde yayınladı:

1. İşte İncil’de İsa’nın Mesih bir takip etmiyorsa o lanetli ebedi cehennem ateşi olduğunu söylüyor bir yer yok. Bu doğru olsaydı, Kral David ve Abraham kendisi de cehennem olmalı gibi İsa’nın tüm öncekilerden. İsa onu takip Cennetin krallığı ulaşmak için, insanlar davet ancak noktada o onun tek yolu olduğunu söyledi. Aslında, İsa kendisini bir, Yahudi pratik ve “Hıristiyanlık” gelişmiş bir yapı olduğunu onun ölümünden çok sonra. Şüphesiz İsa Rev gibi rüşvet alan siyasetçi ve hilekar din adamları ile yaptığı tartışmalarıma bulaşmasına vardı? Jones ve İncil onun tartışmalarıma bulaşmasına için çok geçerli nedenleri raporlar, ama o Musevilik başına kötü idi ve o kesinlikle İslam fikir yoktu, Mohammed 600 yıl sonra yaşamış çünkü söylemedi. Bayan Ingram sonsuz lanet “hakkında onu 1 Değişiklik Yapılmasına korunan inanç hoş geldiniz,” ama ben bir o bologna dolu ve söylemek için sadece onun kilise için para toplamak için tartışmalı bir karıştırmaya çalışıyor. “Başlangıçta Tanrı gökleri ve yeri yarattı.” Genesis 01:01 Ben “sonucuna … ve bütün halklar ve dünyanın kültür ve tüm Tanrı isteyen yöntemler.” Şimdiye kadar Biliyorum, çoğu büyük dinin kredi Tanrı her şeyi yapma konusunda!

2. Aynı New İncil (Hıristiyanlığın temeli Ahit hakkında), bu arada daha fazla veya daha az mevcut haliyle gelmedi söylenebilir Christ (http://www.tertullian.org/rpearse/nicaea kadar 325 yıl sonra . html). Öyleyse ne yapmalı? Meli biz yanan İncil de olabilir mi? Bundan geriye 325 yıl düşünün. orada işaret edebilir ve bu kesinlikle hiçbir şey söylemek bir şey var yolu? Boston Çay Partisi ele alalım örneğin. Bir yorum Eski New England Çay “bu Rum idi ve mücadele alkol bir vergi değil çay üzerinde olduğunu söylüyor. Bunu, ben söylüyorum, tercih ama kim emin diyebilir miyiz?!

3. Tüm antik halklar din bu erken formları inanıyordu. Din geçmiş 1.500 yıl içinde ve oldukça şekilde gelişmiştir ne İsa ne Muhammed, ne de Musa nasıl tahmin edebilirdi. Bu sadece inflamatuar sözler tartışmalara karıştırmaya ve daha fazla para getirmek onların mücadele kilise gerekenler. Amerikalıların çoğunluğu tahrik bu tür destek olmaz.

4. Aynı İncil hakkında da ve söylenebilir İsa’nın hayatı. o yerde Yahudi kılavuzları söylemek çarmıha gerildiği eğer tüm yapmanız gereken Kudüs’te nasıl Hıristiyan sürtüşmenin İsa’nın çarmıha gerildiği yer kutsallığını desecrated anlamak için İstasyonlar Haç takip olduğunu. Eğer Michelangelo ve diğer resimlerinde gördüm ne güven beni, onun gibi bir şey yok. gayet güzel kendi buhar üzerine yönetilen çünkü bunu herhangi bir Yahudi ya da Müslüman gerek yoktu. Daha önce, New İncil’in Ahit ancak birlikte yaklaşık 325 yıl sonra İsa ve tüm yapmanız gereken Thomas Kitap ve diğer ihmal Kutsal nasıl rüşvet alan dini fanatikler bizim ibadete hakim anlamak için okunur girdi belirtildiği gibi Bu çok gün. Bayan Ingram’s “neden” in son iki cümle sadece onu spekülasyon vardır. diye hiç bir Müslüman ülkeye oldu ya da Müslüman bir aile ile yemek paylaştı ben şüpheliyim. Bu gibi Ayrıca, “Hıristiyan” sorusu olmadan, kendi iç çelişkileri ve hataları rağmen İncil inanıyorum.

5. Aynı İsa’nın takipçileri için bugün söylenebilir. O sadece inflamatuar ediliyor. Kötü onu yapar, daha fazla para CNN onlara kilise için fon yardımcı olacaktır. Ben onların da kitaplarını satıyorsanız herhalde! Nasıl yaşadığı ve ne araba tür bir sürücü merak ediyorum. Are CNN ve MSNBC ve Fox tüm yaşam tarzı tüm bu ücretsiz tanıtım ile katkıda?

6. Aynı Hıristiyanlık ve onun taraftarlarının birçoğu için söylenebilir. Ben Kuzey Amerika’da ilk ataları burada tam olarak aynı şekilde davranmaya Katolik İspanya kaçmak için geldiğini biliyorum. İncil Kilisesi ve devletin ayrılması için çağrı değildir. U. S. Anayasa gelmez! Bayan Ingram Müslüman bir ülkeyi ziyaret olsaydı, o en Müslümanların birbirine çok benzer şekillerde canlı görebilirsiniz en batı halkları için. Ve o ki son derece uygar olan görecekti. Bu, çoğu laik hukuk değil, İslam tarafından haklı olan bu ülkelerdeki bazı uygulamaları izin vermez. Bu da kendi zaman değişecek. Ben büyük Büyükanne ve onun üç kız bir fotoğrafı çok sanki Abaya bulunmaktadır giymiş var. fotoğraf (1879), benim büyük büyük dedesi sakalı giyiyor, her ne kadar Müslüman erkek bugün yok.

My Great Grandmother, her 3 Sisters, and my Great Great Grandfather (1879)

7. Aynı İncil birçok açıdan ve daha radikal takipçileri için söylenebilir. Ben Bayan Ingram Katolik Engizisyon zamanda yapılan olmazdı eminim!

8. İncil, benzer hükümler vardır ve “Born Again” hristiyanların bu İncil’in her kelimenin doğru olduğunu iddia olmasına rağmen, birçok aydın Hıristiyan liderler, bu iddianın sorgulamıştır olarak açıkça yanlış kabul etti. Kur’an böyle bir hükme yer yok iken, modern Müslüman toplumlarda (gürültülü istisnalar kuralı ispatı ile birlikte) uygulanan değildir. http://cmpage.org/news/CMN3Q2K6.htm

9. faaliyetlerimizin Irak’ta 1 milyondan fazla Müslümanın ölümüne yol açmıştır sonra Kim korkar olmaz mıydı? Afganistan çok! Ve sonra Bayan Ingram gibi inflamers ve nefretle polemik şeyler gibi yapmaya daha “Batı uygar” burada.

10. Aynı christian sömürgecilik ve emperyalizme için söylenebilir. What does Bayan Ingram 1600000 Müslümanlara ne önerir? Bu Reading, ben Kavgam bir alıntıyı okurken hissediyorum. Ne zaman radikal Hıristiyan merhamet ve hoşgörü vazgeçmek mi? Bayan Ingram muhtemelen bunu bile Thomas Jefferson bir Hıristiyan değildi bilmiyor.

bu parça da ben bilerek küçük harflerle “christian” ki bu kez daha inanıyorum her gerçek Hıristiyan kilisesinin hit, daha fazla temsil inanmıyorum belirten “c” koyduk ki İslam’ın manto iddia örgütleri mutlaka Müslümanların çoğunun inançları temsil etmektedir. Bayan Ingram anlamak gerekir ve ayrım içselleştirmek.

Orada bir nedeni biz Din Özgürlüğü ABD Anayasası, tüm federal memurları ve askeri personelin ölüme korumak için yemin garanti olması. Bunun nedeni, Amerikalıların büyük çoğunluğunun Kuzey Amerika dini çatışmaları kaçmak için came. Orada tüm İrlanda Cumhuriyeti’nde olduğu gibi biz insanlar iddia sayısını ABD’de İrlandalı olmak 10X var. Birçoğu burada dini savaş kaçmak için geldi ve İslam hiçbir ilgisi vardı! Ben ilk Amerikan atalarının muhtemelen ömürleri boyunca bir Müslüman hiç karşılaşmamış biliyorum.

Lütfen bana LinkedIn, Facebook bağlanın ve Twitter @ skip_conover

About Skip Conover

Skip Conover is an International Executive, Author, and Painter.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

1 Response to On neden (In My Opinion) Analiz

  1. Ben almanyadan sevgi, gercekten cok guzel bir blog, eger twitter veya facebook sayfasi varsa hemen
    ekliycegim.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s